Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent księgowego

KPPW TAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Reymonta 15, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

KPPW TAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Reymonta 15

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • bieżące dekretowanie i wprowadzanie danych do systemu księgowego

  • bieżące oraz okresowe uzgadnianie danych księgowych

  • bieżąca analiza rozrachunków

  • opracowywanie i archiwizacja dokumentów

  • możliwość rozwoju i awansu na stanowisko księgowego

Nasze wymagania

  • obsługa programu księgowego (znajomość programu Optima będzie dodatkowym atutem)

  • obsługa pakietu MS Office (Excel, Word)

  • zdolność i chęć przyswajania oraz pogłębiania wiedzy

  • umiejętność pracy w zespole i współtworzenia dobrej atmosfery pracy

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • samodzielną pracę w zespole księgowych, z możliwością rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

  • umowę o pracę

  • szkolenia merytoryczne skierowane na rozwój lub specjalizację

KPPW TAX Sp. z o.o., oferująca kompleksową obsługę księgową, kadrową i podatkową, poszukuje osoby na stanowisko asystent księgowego.

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji wraz z listem motywacyjnym do dnia

28 lutego 2021r.