Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent księgowego z j. norweskim A1

ATHENE GROUP BPO SERVICES sp. z o.o.

4 0006 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna dzień
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie spraw księgowych wyznaczonych firm (księgowanie płatności, należności, faktur, tworzenie raportów, wprowadzanie danych do systemu finansowo - księgowego, wyjaśnianie różnic w saldach, uzgadnianie sald dostawców i klientów itd.)

  • Obsługa dokumentów celnych, kontakt z klientami oraz z agentami celnymi

  • Codzienny kontakt z oddziałem norweskim oraz dostawcami (głównie pisemnie)

  • Realizowanie innych bieżących spraw

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne lub ścisłe (wymagane)

  • Doświadczenie w księgowości - min 3 msc (wymagane)

  • Dobra znajomość języka angielskiego – min B2 (wymagane)

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Umiejętności analityczne

  • Samodzielność w pracy, zdolność szybkiego uczenia się oraz skrupulatność

  • Znajomość języka norweskiego na poziomie min. A1 - (mile widziane)

To oferujemy

  • Przygotowanie merytoryczne do pracy

  • Możliwość nauki języka norweskiego na koszt firmy

  • Bardzo cenne doświadczenie w międzynarodowym środowisku pracy

  • Stabilne zatrudnienie oraz miłą atmosferę w pracy

  • Umowę o pracę

  • Pracę w biurze - bardzo bliska okolica Metra Wilanowska, lub hybrydowo.

  • Pracę z nowoczesnymi systemami księgowymi

  • Po wdrożeniu i szkoleniu istnieje możliwość hybrydowej pracy zdalnej.

  • Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

O nas

Jesteśmy niezależną firmą księgową zatrudniającą ponad 80 pracowników. Jesteśmy niezawodnym pomocnikiem w finansach, płacach i systemach. Kiedy pracujemy, koncentrujemy się na rozwiązaniach cyfrowych i osobistych doświadczeniach klientów. Staramy się dać więcej niż historyczne dane księgowe. Posiadamy biura w Norwegii, Szwecji i Polsce. Oferujemy usługi dla firm norweskich i międzynarodowych. Pracujemy w zespołach złożonych z osób o różnych umiejętnościach, dzięki czemu możemy zaoferować to, co najlepsze w zakresie płac, księgowości, kadr, systemów i doradztwa. Dysponujemy elastycznymi rozwiązaniami i możemy zaoferować większość rzeczy w księgowości, finansach i doradztwie. Osobiste monitorowanie i skuteczne rozwiązania są u nas zawsze w centrum uwagi.