Oferta pracy

Asystent księgowego z językiem norweskim

ATHENE GROUP BPO SERVICES sp. z o.o.O firmie

4 000‐5 500 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Zadania:

  • Prowadzenie spraw księgowych wyznaczonych firm (księgowanie płatności, należności, faktur, tworzenie raportów, wprowadzanie danych do systemu finansowo - księgowego, wyjaśnianie różnic w saldach, uzgadnianie sald dostawców i klientów itd.)
  • Codzienny kontakt z oddziałem norweskim oraz dostawcami (głównie pisemnie)
  • Realizowanie innych bieżących spraw

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne lub ścisłe
  • Doświadczenie w księgowości (mile widziane)
  • Dobra znajomość języka angielskiego – min B2
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Umiejętności analityczne
  • Samodzielność w pracy, zdolność szybkiego uczenia się oraz skrupulatność
  • Znajomość języka norweskiego na poziomie min. A1 - (mile widziane)

Co oferujemy:

  • Przygotowanie merytoryczne do pracy
  • Możliwość nauki języka norweskiego
  • Bardzo cenne doświadczenie w międzynarodowym środowisku pracy
  • Stabilne zatrudnienie oraz miłą atmosferę w pracy
  • Po okresie próbnym umowę o pracę
  • Pracę w godzinach 7-15 lub 8-16 w biurze - bardzo bliska okolica Metra Wilanowska
  • Pracę z nowoczesnymi systemami księgowymi

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy