Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Księgowej/Asystentka Księgowej

BUSINESS MILESTONES sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Mokotowska 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów źródłowych w systemie finansowo-księgowym,

  • prace na wielofunkcyjnej platformie elektronicznego obiegu dokumentów,

  • przygotowywanie projektów raportów i sprawozdań finansowych przy wsparciu samodzielnej księgowej,

  • wstępna weryfikacja kwalifikacji dokumentów źródłowych ze względu na podatki VAT/CIT,

  • przygotowywanie projektów kalkulacji i deklaracji podatkowych,

  • wstępne przygotowywanie korespondencji oraz analiz księgowych,

  • przygotowanie podstawowych kalkulacji kadrowo-płacowych,

  • wsparcie działu księgowości w bieżących zadaniach.

Nasze wymagania

  • student uczelni wyższych o profilu ekonomicznym

  • osoby zainteresowane rachunkowością, chcące rozwijać się w tym kierunku, o zdolnościach analitycznych i umiejętnościach logicznego myślenia, które:

  • posiadają podstawową wiedzę z zakresu rachunkowości i ekonomii,

  • bardzo dobrze znają programy MS Office,

  • budują relacje i chętnie pracują w zespole,

  • zdobyły pierwsze doświadczenie zawodowe związane z księgowością (mile widziane).

To oferujemy

  • indywidualne wsparcie osób nadzorujących,

  • elastyczne godziny pracy,

  • pracę w młodym zespole,

  • lekcje angielskiego.

O nas

Jesteśmy biurem rachunkowym świadczącym usługi z zakresu księgowości, kadr oraz doradztwa biznesowego. Wspieramy krajowych oraz zagranicznych przedsiębiorców o różnych profilach działalności i formach prawnych. Wprowadzamy w życie wizję biura nowoczesnej księgowości poprzez implementowanie najnowszej technologii dla firm, które szukają rozwiązań na miarę zmieniającej się gospodarki. Naszą misją jest stworzenie zespołu, który rozumie biznes klienta i jego potrzeby oraz przystępnie przedstawia rozwiązania księgowe.