Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent księgowo- administracyjny

Nowy Adres S.A.O firmie

  • Sienna 75, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Nowy Adres S.A.

Sienna 75

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z działem księgowym i handlowym firmy w obszarze archiwizacji dokumentów, fakturowania, wezwań do zapłaty i windykacji.

  • Bieżące zadania zlecone przez Zarząd firmy.

  • Odpowiedzialność za zamówienia artykułów do biura.

  • Nadzór nad firmami świadczącymi usługi dla firmy.

  • Zarządzanie obiegiem dokumentów i poczty przychodzącej i wychodzącej.

  • Dbałość o porządek i utrzymanie w czystości biura poprzez sprawny nadzór nad zewnętrznymi dostawcami usługi dla firmy.

Nasze wymagania

  • Znasz podstawy pakietu Microsoft Office (w tym przede wszystkim programu Microsoft Excel)

  • Jesteś pogodna, pracowita, odpowiedzialna oraz dobrze zorganizowana.

  • Lubisz prace biurowe i masz doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Będziesz pracowała z nami i powierzonymi zadaniami przez kilka lat.

  • Umiesz planować i dotrzymywać terminów realizacji zadań.

  • Będziesz współpracowała z innymi działami w firmie.

  • Jesteś komunikatywna, otwarta i asertywna w kontaktach interpersonalnych.

  • Wykażesz się znajomością języka angielskiego na średnim poziomie.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w innych działach Spółki.

  • Pracę w dobrze zgranym zespole, który lubi nowe wyzwania.

  • Dużą samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Firma Nowy Adres S.A., należąca do Grupy MTP - organizator targów, konferencji, wydawca specjalistycznych wydawnictw z dziedziny nieruchomości oraz portali mieszkaniowi.pl i biznesowi.pl, poszukuje asystentki.

Przewiń do profilu firmy