Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Księgowości

Process Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Grzybowska 5A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Process Solutions Sp. z o.o.

Grzybowska 5A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Co będzie należało do Twoich obowiązków:

Wystawianie faktur sprzedaży,

Wprowadzanie dokumentów do systemów księgowych m.in. Navision, Enova,

Analiza stanu rozrachunków z kontrahentami,

Przygotowywanie płatności.

Zależy nam na tym, abyś podczas pracy w naszej firmie brał udział we wszystkich procesach księgowania. Dzięki temu, będziesz miał większą świadomość biznesową, a także sprawniej nabędziesz wiedzę w zakresie księgowości i podatków. Przyczyni się to do szybszego rozwoju w ramach naszej struktury.

U nas nie zostaniesz "zaszufladkowany" w wąskim zakresie! Już od początku będziesz przydzielony do obsługi klientów. Zespół, do którego dołączysz będzie czuwał nad procesem przekazania Tobie wiedzy oraz będzie wspierał Cię w codziennej pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie lub doświadczenie w rachunkowości – mile widziane,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym- używany w codziennej pracy z klientem,

  • Zdolności organizacyjne,

  • Skrupulatność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Kafeteria benefitów (m.in: karta MultiSport, bilety do kina, vouchery do sklepów),

  • Możliwość poznania i pracy na różnych systemach księgowych,

  • Dostęp do materiałów branżowych,

  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach,

  • Perspektywę rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,

  • Możliwości awansu w strukturach Process Solutions,

  • Zgrany, młody Zespół, który się wzajemnie wspiera i motywuje.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Process Solutions Sp. z o.o. jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy księgowej, świadczącej kompleksowe usługi outsourcingowe dla klientów na całym świecie, zapewniając im wsparcie w zakresie rachunkowości, podatków oraz kadr i płac. Nasze biura zlokalizowane są w 5 krajach Europy Centralnej. W Polsce zatrudniamy blisko 90 pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do aplikowania klikając w przycisk „Aplikuj”.

W CV prosimy o załączenie zgody na przetrwarzanie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.