Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent Księgowości

PACKHELP SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Kolejowa 5/7, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

PACKHELP SPÓŁKA AKCYJNA

Kolejowa 5/7

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z zewnętrznym biurem księgowym oraz wsparcie wewnętrznego zespołu księgowego

  • Kontrola i wprowadzanie do systemu księgowego i kontrolingowego dokumentów kosztowych i sprzedażowych

  • Dekretowanie i alokowanie do odpowiednich MPKów dokumentów księgowych

  • Współpraca i pomoc zespołom sprzedażowym w prawidłowym fakturowaniu klientów

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • Sporządzanie deklaracji Intrastat

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w pracy księgowej

  • Wiedza z zakresu rachunkowości i finansów

  • Zorientowanie na szczegóły, skrupulatność i systematyczność

  • Otwartość na nieszablonowe zadania

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i ustalania priorytetów

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie arkusza kalkulacyjnego EXCEL

  • Umiejętność pracy samodzielnej, jak również w zespole

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz analityczne

Mile widziane

  • Znajomość programu SAP Business One

  • Znajomość programu Symfonia

  • Wiedza z zakresu gospodarki magazynowej

To oferujemy

  • Komfortowa przestrzeń do pracy: zapewniamy niezbędne narzędzia, by pracowało Ci się wygodnie na home office oraz ciągle ulepszamy nasze biuro w sercu Warszawy

  • Najlepsze możliwe narzędzia: najnowsza technologia, własne aplikacje oraz oprogramowanie

  • Zdrowie & Wellness: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, prywatne konsultacje z psychologiem oraz karta MultiSport

  • Odpowiednie wynagrodzenie: podwyżki, premie kwartalne i dodatek poleceniowy

  • Rozwój zawodowy: budżet szkoleniowy, możliwość nauki od ekspertów w swojej dziedzinie

  • Kultura pracy zdalnej: możesz uczestniczyć w życiu firmy niezależnie od miejsca, w którym pracujesz - czy wybierasz dom, czy biuro; wszystkie spotkania, szkolenia czy treningi organizujemy online

  • Urlop i czas wolny: 26 dni płatnego urlopu + 1 dzień Better Future - by uczynić świat lepszym :)

Packhelp jest firmą technologiczną, która dąży do zrewolucjonizowania rynku opakowań. Nasze oprogramowanie pomaga już ponad 30 000 klientom z 30 krajów stworzyć i zamówić własnoręcznie zaprojektowane pudełka.

Jesteśmy grupą ponad 200 profesjonalistów z różnych zakątków świata, którzy inspirują siebie nawzajem i są dumni z produktów, które tworzą.

Jesteśmy doceniani na całym świecie - otrzymaliśmy pierwsze miejsce w najnowszym rankingu Deloitte’s Fast 50 Central Europe w 2020 roku jako najlepszy startup w regionie europejskim.

Nasz Zespół stale rośnie, dlatego szukamy utalentowanych kandydatów, którzy dołączą do naszej Paczki i wspólnie z nami będą tworzyć niezwykłe rzeczy! :)

Przewiń do profilu firmy