Ta oferta pracy jest nieaktualna od 63 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Księgowości

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 14.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Process Solutions jest dynamicznie rozwijającą się międzynarodową firmą księgową, świadczącą kompleksowe usługi outsourcingowe dla klientów na całym świecie, zapewniając im wsparcie w zakresie rachunkowości, podatków oraz kadr i płac. Z uwagi na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi księgowe, obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • wprowadzanie dokumentów do systemów księgowych
    • przygotowywanie płatności
    • analiza stanu rozrachunków z kontrahentami
    • udział w okresowych zamknięciach ksiąg
    • pomoc w przygotowywaniu deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych

    Wymagania:

    • absolwent lub student studiów zaocznych
    • znajomość języka angielskiego
    • zdolności organizacyjne
    • skrupulatność oaz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • doświadczenie około 1 roku mile widziane

    Oferujemy:

    • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji
    • możliwość poznania specyfiki pracy na różnych systemach księgowych
    • stabilne zatrudnienie  w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, mieszczącej się w ścisłym centrum Warszawy
    • pracę w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze w dynamicznym i młodym zespole
    • konkurencyjne wynagrodzenie odpowiednie do posiadanego doświadczenia, kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, telefon oraz laptop służbowy.

    Osoby zainteresowane karierą w Process Solutions prosimy o przesłanie CV drogą mailową
    z dopiskiem “Asystent Księgowości”