AGATA Spółka Akcyjna

Asystent Kupca

AGATA Spółka AkcyjnaO firmie

aleja Roździeńskiego 93

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie kupca w prowadzonych projektach;

  • Kontakt z obecnymi klientami;

  • Organizacja spotkań handlowych;

  • Administrowanie bazą danych dot. Klientów oraz towarów;

  • Przygotowywanie raportów oraz analiz na potrzeby Działu;

  • Organizacja podroży służbowych;

  • Kompletacja i archiwizacja dokumentacji handlowej.

Nasze wymagania

  • Umiejętności pracy z dużą ilością danych;

  • Skrupulatności oraz dokładności;

  • Samodzielności i skuteczności w działaniu;

  • Bardzo dobrej organizacji pracy oraz zaangażowania;

  • Znajomości języka angielskiego;

  • Swobodnej obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office, a zwłaszcza programu Excel;

  • Komunikatywności oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich;

Mile widziane

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Pakiety sportowe do wyboru

  • Szkolenia zapewniające rozwój zawodowy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Pozytywna atmosfera pracy

Naszą pasją są wnętrza. Oferując szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, pragniemy stać się częścią przestrzeni, która wyraża charakter, styl i wartości naszych Klientów. W ten sposób pomagamy tworzyć niepowtarzalną atmosferę domu.

Spotkajmy się i poznajmy bliżej!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty, które spełnią w/w oczekiwania.