Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent Kupca

BRANDBQ Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Kupca oraz zespołu produktowego w przygotowaniu i koordynacji produkcji kolekcji

  • Pomoc w procesie ofertowania i realizacji zamówień

  • Prowadzenie, aktualizacja i nadzorowanie baz danych oraz katalogów produktowych i wzorów

  • Współpraca z krajowymi i zagranicznymi dostawcami produktów, budowanie długotrwałych relacji

  • Monitorowanie terminowości i jakości dostaw

  • Kontrola dokumentów przewozowych

  • Przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby zespołu produktowego/działu zakupów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, wyższe niepełne lub w trakcie studiów (mile widziane kierunek Handel Zagraniczny, MSG lub pokrewne)

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom min. B2/mile widziany C1)

  • Dobra organizacja pracy i wysokie umiejętności analityczne

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym Excel na poziomie bardzo dobrym

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Zainteresowanie modą i chęć rozwoju w obszarze zakupów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • umowa o pracę bez okresu próbnego

  • realna możliwość rozwoju

  • atrakcyjny system premiowania

  • super atmosfera

Informacja o aplikowaniu

Jesteś zainteresowany?

Prześlij swoje zgłoszenie klikając w Aplikuj szybko

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Medicine

Oryginalne, elektryzujące, indywidualne - takie są nasze ubrania;

projektowane przy współpracy z młodymi twórcami, w zgodzie

z najnowszymi trendami i niezgodzie na rutynę.

Lubimy różnorodność i autorskie rozwiązania.

Dołącz do zespołu i rozwijaj się z Nami