Asystent Kupca Mody

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 06.03.2019
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 05.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ANSWEAR.com to nowoczesny multibrandowy sklep odzieżowy oferujący on-line ubrania i akcesoria prawie 300 światowych marek. Zespół ekspertów w obszarze mody i e-commerce każdego dnia przyczynia się do wielu sukcesów w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, na których działa sklep.

    ANSWEAR to również dynamicznie rozwijająca się marka własna dla nowoczesnych kobiet. Jeśli lubisz wyzwania i nie obawiasz się wypłynąć z nami na szerokie wody, dołącz do zespołu naszej Marki Własnej na stanowisko:
    APLIKACJA NA STANOWISKO: ASYSTENT KUPCA MODY
    MIEJSCE PRACY: Kraków

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • Współpraca z kupcami  w zakresie realizacji produkcji i zakupów na rynkach:
      Polska, Turcja, Azja (j. angielski)
    • Pomoc w przygotowaniu i obsłudze zamówień
    • Raportowanie oraz awizacja dostaw
    • Kontrola dokumentów przewozowych
    • Aktualizacja danych w systemie

    wymagania:

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowany kierunek Handel Zagraniczny)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole
    • Kreatywność i wysokie umiejętności analityczne
    • Zainteresowanie modą i branżą odzieżową
    • Prawo jazdy kat. B

    OFERUJEMY:

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając w "Aplikuj teraz".

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.