Ta oferta pracy jest nieaktualna od 279 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Kupca

  • Swadzim (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Asystent
  • 13.12.2016

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Muszkieterów to 2940 niezależnych przedsiębiorców zarządzających supermarketami pod 6 szyldami w 4 krajach Europy. Obecnie Muszkieterowie kierują ponad 3 500 punktów sprzedaży i zatrudniają ponad 140 000 pracowników. W Polsce Grupa liczy 270 przedsiębiorców, którzy są właścicielami 232 supermarketów spożywczych Intermarché oraz 134 supermarketów “Dom i Ogród” Bricomarché. Z obrotami przekraczającymi 5,86 mld złotych Muszkieterowie są liderami na rynku supermarketów.

W związku z ciągłym rozwojem centrala sieci Intermarché i Bricomarché poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Swadzim (pow. poznański), Poznań

Główne zadania:

  • Udział w uzyskiwaniu zabudżetowanych targetów poprzez przeprowadzanie promocji cenowych i gazetkowych
  • Dokonywanie bieżących analiz sprzedaży oraz raportowanie o poziomie obrotów
  • Gromadzenie informacji o rynku, dostawcach i oferowanym przez nich asortymencie w branży spożywczej
  • Negocjowanie pozakontraktowych budżetów

Wymagania:

  • Znajomość rynku FMCG
  • Wykształcenie wyższe, preferowane Ekonomia
  • Znajomość programu MS Excel na poziomie średnio-zaawansowanym
  • Zmysł handlowy (mile widziane doświadczenie w handlu wielkopowierzchniowym)
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i zdolności negocjacyjne
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność, dokładność, terminowość

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w znanej, międzynarodowej, stale rozwijającej się firmie
  • Ciekawy pakiet socjalny (karta Multisport lub Edenred, opieka medyczna, nagrody jubileuszowe, autobus firmowy)
  • Możliwości rozwoju w strukturach Grupy Muszkieterów

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ITM Polska Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się