Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Laboratorium

Instytut Genetyki Sądowej Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie materiału do badań

  • Rejestracja spraw do badań biologicznych

  • Przekazywanie materiału po badaniach

  • Przygotowywanie dokumentacji

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Działania logistyczne na rzecz laboratorium

  • Prace administracyjno-finansowe

  • Stały kontakt z klientami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunki: biotechnologia, biologia, analityka medyczna

  • Dobra organizacja pracy

  • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań

  • Precyzja i dokładność w wykonywanej pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie

  • Zaświadczenie o niekaralności

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Możliwość pracy w nowocześnie zarządzanym laboratorium, w zgranym zespole

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę, pełną wyzwań

  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, podnoszenie kwalifikacji

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia

  • Możliwość stałego zatrudnienia po odbyciu okresu próbnego

  • Oferujemy dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, prywatnej opieki medycznej, gwarantujemy preferencyjne warunki ubezpieczenia grupowego

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

Instytut Genetyki Sądowej Sp. z o.o.

Instytut Genetyki Sądowej jest jednostką wykonującą badania genetyczne, toksykologiczne i fizykochemiczne na rzecz organów procesowych. Posiada w pełni zautomatyzowane laboratorium akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji zgodnie z normą europejską PN-EN ISO/IEC 17025.

Przewiń do profilu firmy