Oferta pracy

Asystent Laboratorium II / Laboratory Assistant II

McCormick Polska S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
Asystent Laboratorium II /
Laboratory Assistant II
Oregano, curry, może imbir? ... Czym Ty przyprawisz swoją karierę?

McCormick, właściciel marki KAMIS sprowadza przyprawy z rozmaitych zakątków świata, ale produkujemy je w samym centrum Polski. Nasze produkty zawdzięczają jakość ludziom, których łączy pasja smaku.

Do zakładu w Stefanowie poszukujemy osób, które pomogą nam w laboratorium lidera w branży produktów smakowych

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie analiz fizykochemicznych i ocen sensorycznych
  • Rejestrowanie wyników w systemie SAP
  • Pobieranie próbek
  • Koordynowanie ocen sensorycznych oraz raportowanie wyników
  • Wsparcie w procesie akceptacji nowych materiałów i opakowań
  • Wsparcie w rejestrowaniu i wyjaśnianiu niezgodności zauważonych podczas codziennej pracy
  • Zarządzanie sprzętem analitycznym – kalibracje
  • Zarządzanie archiwalnymi próbkami, kontrola poprawności w zakresie kodowania
  • Udział w testach biegłości
  • Współpraca z innymi działami firmy w szczególności z działem R&D w zakresie testów nowych materiałów

Profil Idealnego Kandydata:

  • Preferowane doświadczenie w pracy w środowisku laboratoryjnym
  • Wykształcenie wyższe Technologia Żywności, Biotechnologia, Chemia Analityczna, Chemia
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium mikrobiologicznym
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość systemu SAP mile widziana
  • Samodzielność i proaktywność
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (w tym prywatne ubezpieczenie medyczne Enel-Med., dofinansowanie do posiłków, transport z okolicznych miejscowości)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku nad innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej światowym liderem o ugruntowanej pozycji
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w zespole

McCormick jest światowym liderem w branży produktów smakowych. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją przypraw, specjalistycznych produktów spożywczych oraz produktów smakowych przeznaczonych dla całego przemysłu spożywczego w ponad 125 krajach. Firma została założona w 1889 w Baltimore i zatrudnia obecnie ponad 12,400 pracowników na całym świecie.

Łączy nas pasja smaku. Nasze placówki zlokalizowane są w 50 miejscach w 26 różnych krajach, a produkty są dostępne w ponad połowie państw na świecie. Dodajemy smaku potrawom przygotowywanym w domach jak i tym, które możecie kupić w sieciach restauracji i od wielkich wytwórców żywności.

McCormick rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2011 r., a swoją pozycję rynkową zyskał dzięki przejęciu polskiej marki Kamis i jej zakładu produkcyjnego w Stefanowie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy