Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent laboratoryjny

Interton.pl Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • mechaniczna obróbka wyrobów (wkładek usznych)

  • skanowanie produktów

  • sporządzanie dokumentacji produkcji

  • dbanie o terminowość i jakość finalnych wyrobów

  • współpraca ze wszystkimi działami w firmie

  • wsparcie działu produkcji w bieżącej pracy

  • komunikacja z odbiorcami końcowymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie na podobnym lub pokrewnym stanowisku (mile widziane)

  • Znajomość języka angielskiego C1 (mile widziana)

  • Obsługa komputera i podstawowych programów

  • Rzetelność i sumienność

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy zespołowej

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Umiejętność komunikacji z klientem

To oferujemy

  • Realny wpływ na rozwój firmy i możliwość awansu

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne szkolenie

  • Pracę w jednej z ciekawszych branż

  • System premii powiązanych z wynikami pracy

Interton.pl Sp. z o.o.

jest częścią GN, firmy zajmującej sie ulepszaniem życia dzięki inteligentnym rozwiązaniom audio. Jesteśmy jedyną na świecie medyczną firmą, która pod jednym dachem skupia profesjonalną i konsumencką technologię audio. Będąc częścią grupy GN, Interton, Beltone kontynuuje czerpanie korzyści z ponad 150-letniego doświadczenia i tradycji dostarczania wiodących innowacji w aparatach słuchowych.

Przewiń do profilu firmy