Oferta pracy

Asystent Laboratoryjny

DSM NUTRITIONAL PRODUCTS sp. z o.o.O firmie

DSM NUTRITIONAL PRODUCTS sp. z o.o.

Cisowa 19

Niepruszewo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie analiz laboratoryjnych próbek żywności

  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych badań

  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej

  • Nadzór nad sprzętem laboratoryjnym

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie kierunkowe (preferowany kierunek chemia)

  • Masz doświadczenie w pracy laboratoryjnej (studia, praktyki, staże)

  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym

  • Dobrze poruszasz się w narzędziach MS Office

To oferujemy

W DSM ważne jest dla nas żebyś czuł się swobodnie i miał przestrzeń na rozwój swoich kompetencji. Dlatego proponujemy współpracę w ramach umowy o pracę, merytoryczne wsparcie naszych pracowników oraz duży pakiet benefitów, m.in.:

kartę sportową

prywatną opiekę medyczną

dodatkowe ubezpieczenie

karty przedpłacowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone