Logo Pracuj.pl

Asystent Laboratoryjny

Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Rutynowa preparatyka krwi pępowinowej;
  • Praca w pomieszczeniach o podwyższonych klasach czystości;
  • Wykonywanie analiz i badań laboratoryjnych;
  • Obsługa nowoczesnej aparatury medycznej;
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej i laboratoryjnej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: biologia, biotechnologia, analityka medyczna;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Odpowiedzialność;
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku

Wszystkim kandydatom gwarantujemy dyskrecję. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.

Polski Bank Komórek Macierzystych jest największym bankiem komórek macierzystych w Polsce. Zaufało nam już ponad 400 000 Rodziców, co stanowi 85% Rodziców, którzy podjęli decyzję o bankowaniu komórek macierzystych z krwi pępowinowej przy porodzie. Jakość PBKM potwierdzają liczne certyfikaty i zaufanie jakim darzą nas takie instytucje jak Ministerstwo Zdrowia, czy Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników.

Asystent Laboratoryjny, Warszawa