Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Lidera Projektu

  • Białystok, podlaskie
  • Asystent
  • Pełny etat
  • 08.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    i360 Sp. z o.o. specjalizuje się w opracowywaniu i kompleksowej realizacji, dostosowanych do potrzeb Klientów biznesowych, programów wspierających sprzedaż i budujących lojalność konsumentów i pośredników handlowych – tj. w programów motywacyjnych B2B, lojalnościowych B2C oraz programów typu reward&recognition B2B2C.

    SZUKASZ NOWYCH WYZWAŃ? POSTAW NA SUKCES WŁAŚNIE Z NAMI!

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Wsparcie Lidera Projektu przy realizacji działań marketingowych związanych m.in. z przygotowaniem i realizacją akcji marketingowych dla Klientów firmy
    • Przygotowywanie kosztorysów, harmonogramów prac, prezentacji, raportów podsumowujących, analiz konkurencji
    • Kontakt telefoniczny i e-mail z Uczestnikami realizowanych działań marketingowych

    Wymagania:

    • Dobra znajomość pakiet Office ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Skrupulatność i dokładność
    • Komunikatywność

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
    • Przeszkolenie i wprowadzenie w specyfikę pracy, branży i rynku
    • Inspirującą pracę w zgranym zespole

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk Aplikuj znajdujący się pod ogłoszeniem wraz z załączoną klauzulą

    „Wyrażam zgodę się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy (CV, list motywacyjny) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez firmę i360 Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-057), ul. H. Sienkiewicza 85/87 lok 8, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

    Informujemy, że Administratorem danych jest i360 Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-057), ul. H. Sienkiewicza 85/87 lok 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami, nadesłanych dokumentów nie zwracamy.