Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Logistyki

Eaton Tczew

  • 30 Stycznia 55, Tczew
    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Eaton Tczew

30 Stycznia 55

Tczew

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie transakcji w systemie Oracle (składanie zamówień, wystawianie wniosków zakupowych).

  • Fizyczne sprawdzanie, kontrola stanów magazynowych opakowań zwrotnych, jednorazowych.

  • Analizowanie rozbieżności i zdejmowanie ze stanów w systemie.

  • Monitorowanie planów produkcyjnych pod kątem zapotrzebowania na opakowania.

  • Uzgadnianie ilości opakowań z klientami i dostawcami.

  • Udział w inwentaryzacji cyklicznej.

  • Przygotowywanie raportów, sprawozdań z zużycia i wykorzystania opakowań.

  • Efektywne wykorzystywanie przestrzeni magazynowej i minimalizowanie kosztów zapasów magazynowych.

  • Współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie/wyższe (logistyka, zarządzanie).

  • Doświadczenie w logistyce lub we wsparciu produkcji.

  • Dobra znajomość Ms Excel.

  • Znajomość produktów Eaton będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość obsługi systemu Oracle (dodatkowy atut).

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Systematyczność.

  • Dążenie do wykonania zadań do końca.

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Wspaniałe środowisko pracy – bezpieczeństwo i etyka są dla nas bardzo istotne, jesteśmy w dziesiątce najbardziej etycznych firm na świecie.

  • Kulturę i Wartości – w Eaton nasze wartości i kultura definiują to kim jesteśmy.

  • Możliwości rozwoju, szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne.

  • Rozbudowany system wspierania pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Eaton Tczew

Eaton Corporation jest producentem szerokiej gamy produktów z branż zarządzania energią (automotive, trucks, hydraulics, aerospace, electric). Posiadamy ponad stuletnie doświadczenie i jesteśmy globalnym liderem w dziedzinie produktów i usług związanych z systemami kontroli i dystrybucji mocy, zasilaniem awaryjnym oraz automatyką przemysłową; komponentów hydraulicznych; paliwa lotniczego; systemów hydraulicznych i pneumatycznych wojskowego i cywilnego zastosowania; a także systemów zwiększających osiągi, ekonomiczne zużycie paliwa i bezpieczeństwo w samochodach osobowych i ciężarówkach. W 2012 roku Eaton połączył się z Cooper Industries. Obecnie zatrudniamy około 100.000 osób i sprzedajemy produkty w ponad 175 krajach. W Polsce Eaton obecny jest od 1997 roku. Nasze zakłady produkujące części do samochodów osobowych i ciężarowych zlokalizowane są w Bielsku-Białej i Tczewie, w Gdańsku natomiast znajduje się główne biuro sprzedaży komponentów kontroli i dystrybucji energii elektrycznej. Więcej informacji na stronie www.eaton.com

Przewiń do profilu firmy