Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent lub Młodszy Specjalista w dziale kadr i płac

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Asystent
  • 06.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do naszego zespołu jako Asystent lub Młodszy Specjalista w dziale kadr i płac

    DEICHMANN to największa sieć sklepów obuwniczych w Europie. Obecnie posiadamy ponad 3500 sklepów w 26 krajach, w tym ponad 250 salonów w Polsce.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Podstawowe zadania:

    • prowadzenie dokumentacji kadrowej oraz płacowej,
    • naliczanie wynagrodzeń dla pracowników sklepów,
    • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu, zarobkach, świadectw pracy,
    • współpraca w ramach doświadczonego kilkuosobowego zespołu.

    Nasze wymagania:

    • znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, prawa pracy, prowadzenia dokumentacji kadrowej i rozliczenia czasu pracy,
    • wykształcenie kierunkowe lub min. 1 rok doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • mile widziane znajomość programów SAP, Płatnik oraz Excel,
    • mile widziane znajomość języka obcego oraz poczucie humoru.

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej i międzynarodowym doświadczeniu,
    • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji i awansu,
    • wsparcie doświadczonego zespołu,
    • umowę o pracę na zastępstwo,
    • atrakcyjne wynagrodzenie.