Ta oferta pracy jest nieaktualna od 37 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Magazyniera

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 19.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ASYSTENT MAGAZYNIERA
    Miejsce pracy: Gdańsk

    KIM JESTEŚMY?

    • jesteśmy znaną marką na rynku TSL, obsługującą międzynarodowe koncerny,
    • spółką publiczną z akcjami notowanymi na rynku giełdowym,
    • dynamicznie rozwijającym się pracodawcą z bogatą ofertą socjalną dla pracowników,
    • otwartym zespołem energicznych i koleżeńskich osób.

    CZEGO OCZEKUJEMY?

    • chęci i zaangażowania w powierzone obowiązki,
    • aktualnej książeczki sanepidowskiej lub możliwości wyrobienia,
    • gotowości do pracy zmianowej (6.00-14.00 / 14.00-22.00),
    • uczciwości, skrupulatności,
    • dyspozycyjności.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • prace magazynowe – przeładunki ręczne kartonów, worków itp.
    • przygotowywanie dostaw,
    • załadunki samochodów.

    CO OFERUJEMY?

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pracę w dynamicznym zespole,
    • przyjazną atmosferę pracy,
    • szkolenia wewnętrzne,
    • benefity: dostęp do kart sportowych, prywatnej opieki zdrowotnej oraz ubezpieczenia na życie,
    • udział w ZFSŚ,
    • szkolenie z zakresu obsługi kolektorów ręcznych oraz programu magazynowego WMS.

    Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji (CV) poprzez przycisk aplikowania

    w tytule maila podając: Asystent Magazyniera.

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
    top

    Prosimy o umieszczanie w CV następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółkę ATC Cargo S.A. z siedzibą w Gdyni w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko Agent Celny". Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: [email protected] Dodatkowo, jeśli życzą sobie Państwo, aby Państwa kandydatura została rozważona przy okazji prowadzenia przez ATC Cargo S.A. przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o dodanie klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółkę ATC Cargo S.A. z siedzibą w Gdyni w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: [email protected]

    Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r.

    (w skrócie: RODO) informujemy, że:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka ATC Cargo S.A. z siedzibą w Gdyni (ADO).
    2. Nie mamy obowiązku powoływać Inspektora Ochrony Danych, ale we wszelkich sprawach związanych z ochroną danych osobowych można kontaktować się pod adresem e-mail: [email protected]
    3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez ADO w celu przeprowadzenia
      i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.
    4. Dodatkowo, w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana odrębnej zgody, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez ADO.
    5. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie danych zawartych w ofercie pracy jest art. 6 ust. 1 lit. a RODO (zgoda na przetwarzania danych osobowych w celu wskazanym w pkt. 3-4).
    6. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału
      w rekrutacji w zakresie następujących danych: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
    7. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą podmioty realizujące na naszą rzecz usługi informatyczne, księgowe, kadrowe.
    8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane powyżej, zaś w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji – do końca roku kalendarzowego,
      w którym upłyną 2 lata od zakończenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
    9. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawienia oraz usunięcia, a nadto do żądania ograniczenia przetwarzania oraz do przenoszenia danych.
    10. Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
    11. Jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych jest niezgodne z przepisami RODO, może Pani/Pan wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    12. Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.
    13. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych