Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent managera ds. Inwestycji

TWEETOP Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z projektantami branży sanitarnej i instalacyjnej oraz firmami wykonawczymi zajmującymi się rynkiem inwestycyjnym,

  • bieżąca współpraca z przedstawicielem handlowym w regionie,

  • organizacja i prowadzenie szkoleń dla projektantów i firm wykonawczych

  • organizacja spotkań integracyjnych dla projektantów i firm wykonawczych

  • prowadzenie ewidencji i rozliczeń związanych z umowami prowizyjnymi dla projektantów

  • aktywne poszukiwanie firm projektowych oraz wykonawczych obsługujących rynek inwestycyjny

  • tworzenie bazy danych projektantów oraz firm wykonawczych obsługujących rynek inwestycyjny

Nasze wymagania

  • samodzielność, komunikatywność, inicjatywa w działaniu,

  • umiejętność planowania i przestrzegania planu działania,

  • umiejętność budowania relacji

  • gotowość do podróży służbowych

  • znajomość obsługi komputera

  • prawo jazdy kategorii B

  • dodatkowymi atutami będą : znajomość rynku inwestycyjnego ,biur projektowych branży instalacji sanitarnych , umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń oraz branżowe wykształcenie techniczne

Mile widziane

  • studenci ostatniego roku uczelni technicznych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowę o pracę na pełny etat

  • dobre warunki finansowe

  • nowoczesne narzędzia pracy (smartfon, laptop, samochód służbowy)

  • pracę w zgranym zespole fachowców z doświadczeniem

  • szkolenia specjalistyczne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

TWEETOP Sp. z o.o.

Głównym produktem firmy jest znany na rynku europejskim system rurowy Tweetop PERT. System ten jest przeznaczony do wewnętrznych instalacji wodno-grzewczych i opiera się na rurach wielowarstwowych PERT II/Al/PERT II w zakresie średnic od 14 do 75 mm. Produkcja rury wielowarstwowej PERT II/Al/PERT II jest realizowana w Polsce od 2007 roku w oparciu o nowoczesny park maszynowy oraz kompletnie wyposażone zaplecze laboratoryjne. Wszystko pod nadzorem doświadczonej kadry technicznej. Tweetop Sp. z o.o. jest jedną z czterech firm w Polsce produkującą rury wielowarstwowe z wkładką aluminiową typu PERT II/Al/PERT II.

Przewiń do profilu firmy