Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Managera Studia Foto

  • Kraków, Skawina, małopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2019-03-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DeeZee to jeden z największych polskich sklepów internetowych i jednocześnie znana marka z wyjątkowym obuwiem kobiecym. Niepowtarzalny charakter oferty sprawia, że nasze produkty wybierane są często przez polskie gwiazdy, influencerki oraz projektantów mody. Nasza firma regularnie zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia.

    Dołącz do świetnego zespołu!
    Miejsce pracy: Skawina, ul. Krakowska

    Zakres obowiązków:

    • Ścisła współpraca z Managerem, pracownikami teamu kreatywnego oraz z pozostałymi działami firmy
    • Udział w planowaniu sesji zdjęciowych, kontroli produkcji sesji i postprodukcji zdjęć oraz materiałów wideo
    • Koordynacja przepływu produktów do sesji zdjęciowych
    • Opisywanie zdjęć produktowych
    • Pomoc w koordynowaniu pracy zespołu stylistów, asystentów, fotografów
    • Organizowanie pracy oraz wytyczanie nowych zadań w celu poprawy efektywności
    • Szukanie inspiracji do sesji Social Media
    • Przygotowywanie produktów do sesji
    • Selekcja zdjęć produktowych
    • Kontrola jakości wyretuszowanych zdjęć
    • Motywowanie podległego zespołu
    • Obecność na sesjach wizerunkowych
    • Zamówienia i zwroty ubrań do sesji - ewidencja wydatków
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
    • Przygotowywanie raportów na potrzeby Managera Działu

    Wymagania:

    • Prawo jazdy kat. B
    • Pomysłowość, szybkość w działaniu
    • Mile widziane zainteresowanie branżą fashion oraz e-commerce
    • Samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy w grupie
    • Bardzo dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • Pracę w DeeZee! – jednym z największych w Polsce modowych sklepów internetowych;
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wyników pracy;
    • Realne możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji;
    • Przyjazną atmosferę pracy;
    • Prywatna opiekę medyczną;
    • Kartę sportowa;
    • Kupony zniżkowe na zakupy w DeeZee, CCC, Eobuwie.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)”. Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi osobami.