Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent managera (ze znajomością social mediów)

Fundacja We are for UO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • będziesz: wspierał/a managera fundacji w bieżących zadaniach,

  • prowadził/a profile na TikToku, Instagramie oraz stronę internetową,

  • aktualizował/a wydarzenia na Facebooku,

  • monitorował/a media społecznościowe,

  • współtworzył/a działania promocyjne fundacji,

  • pracował/a podczas organizacji projektów i wydarzeń artystycznych.

Nasze wymagania

  • jesteś osobą, której drugie imię to kreatywność,

  • masz wyczucie stylu i umiesz formułować ciekawe dla odbiorcy treści posługując się poprawną polszczyzną,

  • zawsze jesteś zaznajomiony/a z aktualnymi trendami w mediach społecznościowych niczym prawdziwy ,,ninja” (Facebook, Instagram, Tik-Tok) i lubisz z nich korzystać,

  • interesujesz się wydarzeniami artystycznymi i śledzisz działania polskich influencerów, YouTuberów, TikTokerów,

  • świetnie radzisz sobie pracując zarówno samodzielnie jak i w grupie,

  • nie przeszkadza Ci praca pod presją czasu,

  • jesteś gotowy/a do pracy również w weekendy,

  • wiesz co to DL, ASAP i przestrzegasz wszystkich terminów.

To oferujemy

  • pracę zdalną (możesz pracować skąd chcesz), a także pracę wyjazdową w weekendy (organizujemy wydarzenia w całej Polsce),

  • pracę w organizacji pozarządowej,

  • umowę zlecenia (na początek około 80 godz. w miesiącu),

  • wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia,

  • wsparcie merytoryczne w rozwoju Twoich pasji i talentów,

  • uczestnictwo w ciekawych projektach i wydarzeniach z najbardziej popularnymi osobami w Polsce,

  • naukę tańca i udział w warsztatach tanecznych,

  • rozwój osobisty w dynamicznym zespole,

  • możliwość przedłużenia współpracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Fundacja We are for U

Fundacja We are for U to centrum inspirowania i wspierania działań na rzecz rozwoju kariery osób, które chcą doskonalić swoje pasje i talenty. Nasza działalność oparta jest głównie na organizacji wydarzeń artystycznych realizujących założone cele.

W naszych projektach dotychczas wzięło udział 976 uczestników podczas 5460 minut warsztatów w największych miastach w Polsce.

We are for U - jesteśmy dla Ciebie. Nasze serca biją radośniej, kiedy pomagamy innym. Pojawiamy się również tam, gdzie jest konieczne wsparcie i niesiemy pomoc osobom potrzebującym.

Przewiń do profilu firmy

Dobrze, jeśli:

• znasz funkcjonowanie organizacji pozarządowych,

• wiesz jak przygotować profesjonalną prezentację,

• masz status studenta/ki.

Brzmi jak coś dla Ciebie? Nie czekaj, krótko przedstaw siebie, dołącz swoją aplikację i czekaj na kontakt z naszej strony.