Oferta pracy

Asystent Marketingu

Wawel SAO firmie

Wawel SA

Władysława Warneńczyka 14

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • opieka nad obiegiem dokumentów wewnętrznych działu

  • komunikacja z konsumentem online

  • współpraca z agencjami zewnętrznymi i Biurem Obsługi Klienta

  • opieka nad serwisami www marki

  • koordynacja działań marketingowych w zakresie ochrony danych osobowych

  • wsparcie działu w prowadzonych projektach (research, tworzenie prezentacji, raportów, zestawień, analiz wewnętrznych)

  • tworzenie i konsultacja dokumentów wewnętrznych (umowy, zlecenia, rozliczenia, protokoły)

  • podstawowa obsługa narzędzi marketing automation (preferowana platforma iPresso) lub zainteresowanie tą dziedziną

Nasze wymagania

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

  • dobre umiejętności organizacyjne, terminowość, odpowiedzialność

  • dokładność, sumienność, spostrzegawczość

  • dobra organizacja pracy i multitasking

  • otwartość na pozyskiwanie nowych kompetencji, naukę narzędzi

  • elastyczność, umiejętność reagowania na zmieniające się środowisko

  • zainteresowanie marketingiem, digital marketingiem, e-commerce

  • znajomość pojęć i zagadnień z zakresu mediów i media mixu (TV, Radio, OOH, Digital) oraz chęć jej rozwijania

  • dobra znajomość obsługi narzędzi: Excel, Power Point, praca na Google Docs

  • umiejętność prowadzenia prezentacji, utrzymania uwagi odbiorcy, klarownego przekazywania informacji

To oferujemy

  • ciekawą i stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • faktyczny udział i wpływ na realizowane innowacyjne projekty

  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia specjalistyczne, kursy języka angielskiego

  • pakiet benefitów m.in. kartę MultiSport, świąteczne świadczenia pieniężne, opiekę medyczną, dofinansowanie wypoczynku i kolonii oraz paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci

  • możliwość korzystania z PPK oraz ubezpieczeń na życie na atrakcyjnych warunkach

  • system carpooling ułatwiający wspólne dojazdy do pracy

  • dostęp do platformy lunchingowej, dzięki której codziennie możesz zamówić obiad w atrakcyjnej cenie, prosto do biura

  • możliwość degustacji pysznych słodyczy :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Wawel SA

W Wawelu wierzymy w Dobre Składniki, zarówno w naszych produktach, jak i w życiu.

Każdego dnia staramy się, by wszystko to, co robimy – robić jak najlepiej. Jesteśmy dumni z naszych słodyczy, które dając ludziom przyjemność, pomagają zmieniać codzienność na lepszą.

Chcesz pracować z ludźmi, którzy lubią, to co robią? Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy