Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Marketingu

YAPPCOO firmie

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i przeprowadzanie działań marketingowych i wizerunkowych,

  • wsparcie przygotowania materiałów promocyjnych;

  • pomoc przy organizacji eventów firmowych;

  • monitoring rynku w branży beauty min w mediach społecznościowych;

  • aktywne wsparcie działu sprzedaży;

  • przygotowywanie bieżących analiz, raportów;

  • współpraca przy opracowywaniu konceptów opakowań;

  • realizacja komunikacji marki w kanale digital;

  • wsparcie pracy Brand Managera oraz całego zespołu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie z zakresu marketingu lub kierunków pokrewnych

  • umiejętność kreatywnego myślenia

  • nastawienie na poszukiwanie rozwiązań i inspiracja pomysłami

  • swoboda w redagowaniu treści

  • zaangażowanie, otwartość na nowe zadania, proaktywność

  • Umiejętność budowania relacji, komunikatywność

  • obsługa MS Office, w szczególności Excel i Power Point

  • doświadczenie w pracy asystenckiej, projektowej lub staż w dziale marketingu

  • dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Możliwość tworzenia unikalnych produktów oraz kolekcji,

  • Pracę w środowisku różnorodnych, międzynarodowych kontrahentów,

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych i ambitnych projektów,

  • Kreatywne środowisko i przyjazną atmosferę pracy

YAPPCO

YAPPCO to biotechnologiczna firma, prowadząca badania nad pełnym wykorzystaniem elementów procesu technologicznego w przetwórstwie żywności oraz praktycznym zastosowaniem zasady circular economy.

Prowadzimy badania m.in. nad wykorzystaniem regionalnego bogactwa – jabłek grójeckich, źródła wielu aktywnych dermatologicznie substancji. Na bazie pozyskanych z jabłek, unikalnych składników, które odmładzają, odżywiają i regenerują, tworzymy wyjątkowe produkty kosmetyczne klasy premium – naturalne i wegańskie, posiadające międzynarodowe certyfikaty, poświadczające ich naturalność i skuteczność.

W związku z rozwojem organizacji poszukujemy osoby, która byłaby uzupełnieniem zespołu marketingowego, odpowiedzialnego za rozwój marki. Rola ta wymaga entuzjastycznej i zaangażowanej postawy, w ciekawej i dynamicznie rozwijającej się organizacji.

Przewiń do profilu firmy