Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Medyczny / Asystentka Medyczna

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego NoferaO firmie

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

św. Teresy od dzieciątka Jezus 8

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • praca z dokumentacją medyczną pod nadzorem lekarzy specjalistów

  • obsługa systemów komputerowych

  • kontakt z pacjentami i personelem medycznym w zakresie dokumentacji wizyt oraz zaopatrzenia medycznego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (co najmniej licencjat)

  • dobra znajomość języka polskiego

  • obsługa komputera w zakresie pakietu Office

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

  • życzliwość i kultura osobista

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji

  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i rozwoju zawodowego

  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

O nas

Instytut Medycyny Pracy imienia prof. dra med. Jerzego Nofera jest placówką naukowo-badawczą zajmującą się problematyką zdrowia publicznego, zdrowia środowiskowego oraz wszelkimi dziedzinami powiązanymi z szeroko rozumianą medycyną pracy. Naszym celem jest zapewnić najwyższej jakości rozwiązania tworzące lepsze warunki do życia i pracy, dlatego zakres naszej działalności ewoluował w czasie, zgodnie z obowiązującymi w kraju i na świecie standardami. Od ponad pół wieku prowadzimy badania naukowe. Naszą wiedzą służymy innym. Jesteśmy wiodącym w kraju ośrodkiem szkolenia kadr specjalistów medycyny. Naszym największym kapitałem są jednak ludzie.

Aplikacja

Pierwszym etapem rekrutacji jest wysłanie aplikacji w języku polskim zawierającej CV oraz list motywacyjny za pośrednictwem przycisku aplikowania.