Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Menadżera Kancelarii Finansowej

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 03.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kancelaria Finansowa poszukuje praktykanta/pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • pomoc doradcy w przygotowywaniu aplikacji kredytowych do banków, uzupełnianie braków w dokumentacji,
    • utrzymywanie relacji z pozyskanymi partnerami biznesowymi,
    • bieżąca pomoc w obsłudze klientów kancelarii,
    • kontakt i wyszukiwanie biur obrotu nieruchomościami oraz deweloperów zainteresowanych produktami finansowymi
    • po przeszkoleniu - kontakt z klientem i konsultacje w celu wybrania najkorzystniejszych dla klienta rozwiązań

    Wymagania:

    • mile widziane - student uczelni ekonomicznej
    • łatwość w nawiązywaniu długofalowych relacji z Klientami,
    • chęć pracy w dynamicznym środowisku,
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
    • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na pół/pełny etat w oparciu o umowę o pracę/zlecenie,
    • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w branży finansowej,
    • praca w miłej atmosferze z młodymi ludźmi w centrum miasta,
    • możliwość związania się z Kancelarią na dłuższy czas.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres maila.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.