Oferta pracy

Frisco SA

Asystent Menadżera Kategorii

Frisco SAO firmie

Frisco SA

Grochowska 306

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywać analizy, rapory i zestawienia,

  • Wprowadzać i utrzymywać dane do systemu,

  • Przygotowywać oferty promocyjne,

  • Koordynować procesy promocyjne,

  • Wspierać proces rozliczeń z dostawcami,

  • Na bieżąco wspierać funkcjonowanie działu.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w pracy w dziale zakupów, zarządzania kategoriami, handlowym,

  • Masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne lub handlowe),

  • Znasz procesy biznesowe, w tym zagadnienia operacyjne, marketingowe i handlowe w branży spożywczej,

  • Bardzo dobrze znasz obsługę komputera w zakresie MS Office (szczególnie MS Excel),

  • Masz wysokie zdolności komunikacyjne oraz jesteś asertywny,

  • Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia i interpretacji danych liczbowych,

  • Dobrze organizujesz i planujesz swój czas pracy,

  • Jesteś dokładny i anlityczny.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie,

  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko,

  • Ambitne wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Frisco SA

Jesteśmy liderem warszawskiego rynku zakupów spożywczych z dostawą do domu.

Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy