Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant w dziale wsparcia sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Foton Technik to jedna z największych polskich spółek
zajmujących się doradztwem energetycznym oraz
sprzedażą rozwiązań
obniżających koszty energii
elektrycznej z wykorzystaniem OZE.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy
poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa Centrum

Zakres zadań:

  • praca w zespole pracującym na określonych celach ilościowych i jakościowych
  • stała, codzienna współpraca z Doradcami Sprzedaży na terenie całej Polski
  • współorganizacja szkoleń i spotkań informacyjnych
  • umawianie kalendarza spotkań dla Doradców

Wymagania:

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktu
  • rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość Excela
  • znajomość języka polskiego

Oferujemy:

  • pracę w branży ekologicznej (energii odnawialnej)
  • szkolenia (nauczysz się technik negocjacji, komunikacji, autoprezentacji)
  • bardzo dobrą atmosferę
  • możliwość pracy na część etatu i elastyczne godziny
  • możliwość zatrudnienia na stałe po pozytywnym zakończeniu okresu próbnego
  • wynagrodzenie stałe, a dla najlepszych wysokie premie finansowe
  • praca w prestiżowym biurze Plac Unii City Shopping, obok stacji metra Politechnika
  • imprezy integracyjne raz w miesiącu
  • catering do biura - świeże, odżywcze i zróżnicowane dania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Foton Technik Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Foton Technik Sp. z o.o.  moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.