Oferta pracy

Asystent Menedżera Sklepu – Lider Zespołu Sprzedażowego

QuicksonO firmie

  • Zielona Góra, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
Praca od września 2020.

TWOJE ZADANIA:

  • Zbudowanie, a następnie rozwijanie efektywnego Zespołu Sprzedażowego – to będzie Twoje najważniejsze zadanie
  • Całościowe zarządzanie salonem PUMA tak, aby przynosił on jak największe zyski sprzedażowe i pozytywnie reprezentował naszą markę
  • Przekraczanie planów sprzedażowych wyznaczonych dla Twojego salonu PUMA

TWOJE KWALIFIKACJE:

  • Doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowisku Asystenta Menedżera Sklepu – warunek konieczny
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe – musisz lubić i umieć sprzedawać – warunek konieczny
  • Umiejętność monitorowania pracy Sprzedawców i wspierania ich w osiąganiu planów sprzedażowych
  • Komunikacja interpersonalna na wysokim poziomie
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność świadomego przerzucania uwagi
  • Nastawienie na rozwój

CO OFERUJEMY TOBIE:

  • Dużo szkoleń menedżerskich oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Dodatkowe konkursy sprzedażowe i menedżerskie z nagrodami
  • Odzież pracowniczą i zniżki na produkty PUMA
  • Przyjazną atmosferę pracy i wspierający Zespół PUMA
  • Dodatkowe programy rozwojowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk „APLIKUJ”.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy