Asystent Miejski - druga zmiana

ASKHENRY.pl

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:16:00 - 21:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • aktywna obsługa klientów i realizacja zleceń (przede wszystkim załatwianie prostych spraw życia codziennego)

  • praca w „terenie” (jazda samochodem firmowym lub własnym po Krakowie i realizowanie zleceń typu: zakupy w sklepach, galeriach handlowych, wizyty w urzędach, na poczcie, u szewca, u krawca itp.)

  • odbiór i dostawa paczek

  • reprezentowanie firmy w biurze klienta

Nasze wymagania

  • posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B

  • jesteś efektywny/a i umiesz dobrze organizować swój czas

  • lubisz kontakt z klientem

  • pomaganie innym sprawia Ci przyjemność

  • cechuje Cię wysoka kultura osobista

  • cechuje Cię umiejętność nawiązywania relacji z klientem

  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym

  • chcesz zdobywać doświadczenie zawodowe

Mile widziane

  • status studenta/ucznia, działalność B2B

To oferujemy

  • praca w godzinach 16.00 – 21.00 od poniedziałku do piątku

  • miesięczne i terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • zwrot kosztów eksploatacji samochodu (w przypadku korzystania z własnego samochodu)

  • zaplanowany i skuteczny proces wdrożenia do pracy

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: samochód (jeśli jest Ci potrzebny), komputer, telefon

  • pracę w innowacyjnym start-upie

  • biuro w centrum Warszawy

  • wyjątkową, atmosferę pracy z fajnymi ludźmi :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Aplikowanie

Wyślij swoje CV, wpisując w tytule swoje imię i nazwisko oraz nazwę stanowiska.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

ASKHENRY.pl

AskHenry.pl to innowacyjny produkt na polskim rynku. Świadczymy usługi asystenckie dla firm i osób indywidualnych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, w związku z czym poszukujemy nowych osób, które pomogą kontynuować naszą filozofię.

Naprawdę uwielbiamy naszą pracę i klientów oraz aktywnie pomagamy im rozwiązać nawet najmniejsze problemy. Dzięki temu lepiej rozumiemy ich potrzeby i mamy możliwość dostarczyć im jak najlepszy produkt.

Przewiń do profilu firmy