Asystent/ Młodszy Specjalista w Zespole Wyceny Modelowej

ProService Finteco Sp. z o.o.

  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Postępu 18B

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • badanie rynków, w tym m.in. ustalanie i pobieranie kursów instrumentów finansowych

  • wyceny instrumentów finansowych za pomocą modeli

  • wsparcie w procesie automatyzacji procesu wyceny

  • bieżąca obsługa i parametryzacja nowych inwestycji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe* lub statusu studenta (preferowane kierunki ekonomiczne, matematyczne, finansowe, metody ilościowe, pokrewne)

  • praktyczna, bardzo dobra znajomość MS Excel

  • analityczny sposób myślenia i prezentowania rozwiązań

Mile widziane

  • znajomość zagadnień operacyjnych z zakresu działalności funduszy inwestycyjnych krajowych i zagranicznych

To oferujemy

  • zdobycie doświadczenia w branży finansowej

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w zespole, który chętnie dzieli się doświadczeniem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • karty przedpłacone

  • Sekcje zainteresowań pracowników

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli. Szukamy właśnie Ciebie :)

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje