Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent muzealny

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

Stanisława Kostki Potockiego 10/16

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa systemu sprzedaży i rezerwacji biletów w muzeum (iKSORIS),

  • uzupełnianie baz danych, tworzenie dokumentacji, przygotowanie umów cywilno-prawnych i grafików dla współpracowników zatrudnionych w Dziale Obsługi Publiczności,

  • sporządzanie analiz frekwencji oraz statystyk,

  • udział w organizacji wydarzeń kulturalnych, takich jak koncerty, spektakle, wystawy, konferencje, seminaria, wizyty państwowe etc.);

  • udzielanie pisemnych i ustnych informacji interesantom muzeum – również w jęz. angielskim (to zadanie współdzielą wszyscy pracownicy muzeum),

  • prowadzenie archiwum działu.

Nasze wymagania

  • studia wyższe,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • komunikatywność,

  • umiejętność formułowania myśli i wypowiedzi w języku polskim i angielskim, w relacji z gośćmi i w korespondencji pisemnej,

  • dokładność i odpowiedzialność,

  • umiejętność łączenia różnych zadań w ramach pracy w zespole i pod presją czasu.

Mile widziane

  • znajomość systemu sprzedaży i rezerwacji biletów iKSORIS (wszystkie moduły),

  • doświadczenie przy obsłudze systemów zarządzania treścią strony internetowej (CMS),

  • doświadczenie przy archiwizowaniu dokumentów

  • znajomość innych języków obcych w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,

  • stabilne wynagrodzenie,

  • system różnorodnych szkoleń podnoszących kwalifikacje,

  • dobre wyposażenie stanowiska pracy i wsparcie informatyczne,

  • różnorodne zadania, których zakres pozwala na rozwijanie zainteresowań i kontaktów,

  • pracę w ciekawym zespole i przyjaznym środowisku, a także niezwykle pięknym miejscu o szczególnym znaczeniu historycznym i kulturalnym.

Dział Obsługi Publiczności koordynuje pracę wielu osób dozorujących ekspozycję w pałacu, współpracuje z organizatorami licznych wydarzeń kulturalnych i naukowych, a także z przedstawicielami mediów, prowadzi też statystyki frekwencji i sporządza raporty dla dyrekcji. Praca w zespole Działu Obsługi Publiczności polega na udostępnianiu szerokiej, różnorodnej oferty muzeum i pozwala poznać wszystkie projekty, jakie są w nim realizowane, także w ramach współpracy z innymi instytucjami w kraju i zagranicą.

Przewiń do profilu firmy

Zgłoszenia zawierające CV list motywacyjny prosimy przesyłać do dnia 4.08.2021 r.

za pomocą formularza lub w wersji tradycyjnej na adres Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, ul. Stanisława Kostki Potockiego 10/16, 02-958 Warszawa (z dopiskiem: Rekrutacja – Asystent Muzealny).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji lub jego wydłużenia oraz do zakończenia rekrutacji bez wyłonienia kandydatów.

Nie zapomnij w swoim CV o klauzuli:

" Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie moich danych osobowych podanych w CV w celu prowadzenia bieżącej rekrutacji"

lub

"Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie moich danych osobowych podanych w CV w celu prowadzenia bieżącej rekrutacji oraz w celu realizacji procesów rekrutacyjnych w przyszłości”.