Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent nauczyciela przedszkola

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 13.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MONTESSORI STEPPING STONES KAROLINA CZARNECKA

    Międzynarodowe Przedszkole Montessori Stepping Stones jest zwycięzcą w plebiscycie Przedszkole na medal roku 2019  w dzielnicy Wilanów i Ursynów, organizowanym przez  gazetę Nasze Miasto Warszawa.

    Przedszkole Montessori Stepping Stones w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko asystenta nauczyciela do grupy 2,5-6 lat

    Miejsce pracy: Warszawa

    Miejsce pracy:

    Warszawa Wilanów ul. Przyczółkowa 140

    Opis stanowiska:

    Międzynarodowe Przedszkole Montessori Stepping Stones poszukuje kandydatów na stanowisko asystenta nauczyciela, do grupy  2,5 – 6 lat, prowadzonej przez  nauczyciela z wieloletnim doświadczeniem.

    Wymagania:

    Zapraszamy do nas przede wszystkim osoby kochające dzieci, energetyczne, pełne pomysłów i kreatywne. Poza uśmiechem na twarzy wymagana jest znajomość języka angielskiego.  Mile widziana znajomość pedagogiki Montessori lub gotowość do edukacji w tym zakresie. Reszty nauczymy. Doświadczenie w pracy nie jest obowiązkowe. Możne je zdobyć u nas. Cenimy za to charakter i umiejętności wymienione powyżej. Jeśli masz kwalifikacje do nauczania przedszkolnego zapraszamy Cię do nas.

    Osoby nie mające jeszcze uprawnień do nauczania przedszkolnego również zachęcamy do aplikowania. Chętnie zatrudnimy studentów pedagogiki lub anglistyki.

    Oferujemy:

    Oferujemy pracę w młodym, pięcioosobowym zespole. Zapewniamy komfortowe warunki. Duży dom przystosowany na przedszkole, kryty basen, korty tenisowe, piękny ogród. Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, doświadczenia i zdolności.

    Zapewniamy stabilne zatrudnienie. Umowę o pracę lub zlecenie w zależności od potrzeb. Zapewniamy dużą możliwość rozwoju osobistego pod okiem doświadczonego nauczyciela i wykładowcy montessori, w Polskim Instytucie Montessori.

    Gwarantujemy przyjazne i wesołe miejsce pracy. Miłą atmosferę w zespole kreatywnych nauczycieli i wychowawców.

    Jeżeli chcesz dołączyć do zaangażowanego i zgranego zespołu oraz rozpocząć swoją przygodę z pedagogiką montessoriańską - serdecznie zapraszamy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk aplikowania. Będziemy kontaktować się z kandydatami i zapraszać na rozmowę kwalifikacyjną.

    Czekamy na Wasze zgłoszenia :-)

    Pozdrawiam serdecznie

    Karolina Czarnecka

    Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej , oto nasza strona: https://www.montessoristeppingstones.pl

    Facebook: montessoristeppingstones

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"