Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent notariusza - Pracownik sekretariatu

Kancelaria Notarialna Notariusz Michał MickiewiczO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Asystent

Zadania na stanowisku pracy:

  • sporządzanie projektów aktów i innych czynności notarialnych,
  • prowadzenie rejestrów,
  • obsługa telefoniczna i bezpośrednia klientów Kancelarii,
  • kontakty z sądami i urzędami,
  • wykonywanie innych poleceń notariusza,
  • obsługa klientów Kancelarii.

Wymagania stawiane Kandydatom:

  • wykształcenie wyższe,
  • biegła obsługa komputera, pakietu MS Office,
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu prawa (w szczególności cywilnego, kodeksu spółek handlowych),
  • wysoka kultura osobista i dobra prezencja oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność wyszukiwania informacji i koordynowania pracy administracyjnej,
  • dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność,

Mile widziane:

  • wykształcenie prawnicze/administracyjne,
  • doświadczenie w pracy w kancelarii notarialnej,

Rodzaj pracy: Pełny etat

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Prosimy o dołączenie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Kancelaria zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne