Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Obsługi Pacjenta

BIO ORTOPEDA sp. z o.o.

4 2004 900 brutto / mies.
  • Kupiecka 32B
    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Kupiecka 32B

Zielona Góra

Bio Ortopeda to jedna z najnowocześniejszych prywatnych placówek ortopedycznych w kraju. Dysponujemy najnowocześniejszymi technologiami, które pozwalają leczyć pacjentów w niezwykle skuteczny i małoinwazyjny sposób. Stawiamy na jakość obsługi, profesjonalizm z zakresu leczenia oraz komfort pacjentów.

Ponadto, jesteśmy małą placówką, w której panuje miła i przyjazna atmosfera.

Placówka medyczna Bio Ortopeda

Główne zadania na stanowisku Asystent Osługi Pacjenta:

  • Wsparcie w kształtowaniu dobrego wizerunku firmy

  • Udzielanie informacji pacjentom na temat usług medycznych świadczonych przez placówkę.

  • Kontakt z pacjentami

  • Obsługa pacjentów

  • Wydawanie dokumentów pacjentom

  • Rejestracja

  • Wsparcie dla lekarzy i przełożonych

  • Czynny udział we wprowadzaniu nowych systemów informatycznych

  • Zamówienia zakupowe

  • Drobne zakupy

  • Kontakt z księgową

  • Przekazywanie dokumentów do księgowości

  • Obsługa kasy fiskalnej – przyjmowanie gotówki, wystawianie rachunków

  • Wystawianie faktur na życzenie pacjenta

  • Przyjmowanie oraz przekazywanie przesyłek, wysyłanie korespondencji

  • Przygotowanie miejsca pracy

  • Dbanie o ogólny porządek

Wymagania:

  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z ludźmi

  • Wysoka kultura osobista.

  • Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych.

  • Chęć i zdolność do poznawania nowego oprogramowania informatycznego

  • Chęć i zdolność do nauki i rozwoju

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego mile widziana, choć niekonieczna

  • Komunikatywność, punktualność, rzetelność, odpowiedzialność i uczciwość

  • Prosimy przesłać CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Ciekawą pracę w zgranym, kreatywnym i pomocnym zespole.

  • Pomoc w zdobyciu niezbędnej wiedzy i umiejętności.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie medycznej.

  • Praca z najnowszymi technologiami.

  • Stanowisko rozwojowe

  • Wynagrodzenie netto ("na rękę") w okresie próbnym (3 miesiące) 3000zł

  • Wynagrodzenie netto ("na rękę") po okresie próbnym do 3500zł, w zależności od tego jak skutecznie pracownik będzie w stanie samodzielnie wykonywać swoje obowiązki

Ogłoszenie archiwalne