Asystent operacyjny parku rozrywki - Operational theme park assistant

Park Rozrywki MajalandO firmie

  • Kownaty (pow. sulęciński), lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Park Rozrywki Majaland

Kownaty (pow. sulęciński)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie czasem pracy podległych pracowników przez ustalanie, zatwierdzanie grafików, urlopów oraz zastępstw.
  • Motywacja członków zespołu parku do osiągnięcia wspólnego celu jakim jest zadowolenie i uśmiech klienta parku.
  • Przygotowanie parku o uruchomienia atrakcji dla gości, pierwsze uruchomienie atrakcji.
  • Podejmowanie decyzji w dopuszczeniu pracownika do pracy.
  • Koordynowanie bieżącej pracy działu operacyjnego (kasjerzy, operatorzy, animatorzy).
  • Kontrola sprzedaży – nadzór nad kasami i sprawozdaniami kasowymi.
  • Kontrola nad sejfem.
  • Kontrola i zarzadzanie działem czystości.
  • Nadzór i koordynacja imprez grupowych wspólnie z działem marketingu.

Nasze wymagania

  • Posiadasz odpowiednie wykształcenie i możesz pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem jako asystent operacyjny (mile widziane branża rozrywkowa)
  • Dobrze znasz Polski krajobraz medialny.
  • Język ojczysty nie ma przed Tobą tajemnic w mowie jak i w piśmie.
  • Język angielski bardzo dobrym poziomie w mowie i piśmie (min. B2).
  • Jesteś analityczny i lubisz przejrzyste raportowanie.
  • Podejmujesz inicjatywę i pracujesz metodycznie.
  • Potrafisz dobrze negocjować z partnerami medialnymi i handlowymi.
  • Biorąc pod uwagę naszą branże, okazjonalna praca w weekendy lub święta nie stanowi dla Ciebie problemu.

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Bardzo różnorodną pracę.
  • Opiekę Lux Med.
  • W firmie o dużym potencjale wzrostu i przyjaznej atmosferze pracy wśród zmotywowanych specjalistów.
  • Otrzymasz również Majaland Team Card, która daje Ci bezpłatny wstęp do Majaland.
  • Zniżkę na artykuły w sklepach i zniżkę w restauracji w parku.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Plopsa, oddział parku rozrywki Studio 100, prowadzi obecnie 7 parków. Większość jej działalności zlokalizowana jest w Belgii, zarówno na świeżym powietrzu, jak i w krytych parkach rozrywki.

Grupa Plopsa jest również aktywna na arenie międzynarodowej. W 2010 r. firma otworzyła swój pierwszy park w Holandii, Plopsa Indoor Coevorden, a w Niemczech przejęła park rozrywki Holiday Park. W Polsce, Majaland Kownaty zawarł udane partnerstwo z holenderską firmą inwestycyjną. Od 2022 roku otwieramy parki w Warszawie, Gdańsku i Katowicach.

Parki Plopsa łączą magię postaci ze Studia 100 z zabawą w wielu najlepszych atrakcjach w wyjątkowym otoczeniu. Każdego roku odwiedza je ponad 3 miliony turystów.

Asystent operacyjny parku rozrywki - Operational theme park assistant, Kownaty 17, Kownaty (pow. sulęciński)