Oferta pracy

D1.110.56.2021

Asystent opieki nad pacjentem ze stwardnieniem rozsianym (KOSM)

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.O firmie

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.

Nowe Ogrody 1-6

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za bezpośredni kontakt ze świadczeniobiorcą w celu zapewnienia mu informacji o trybie i terminie udzielenia świadczeń opieki zdrowotnej, zgodnych z planem terapii

  • Uzgadnianie cyklicznych wizyt z lekarzem zgodnie z programem lub częściej w razie potrzeby

  • Ustalanie cyklu rehabilitacyjnego

  • Pomoc w prowadzeniu dokumentacji medycznej oraz bazy danych pacjentów KOSM

  • Monitorowanie realizacji leczenia zgodnie z wcześniej ustalonym planem

  • Przygotowanie danych do sporządzenia miesięcznych sprawozdań z realizacji programu KOSM

  • Wsparcie pacjenta w uzyskaniu pomocy socjalnej

  • 24 godzinny dostęp telefoniczny dla pacjentów

  • Przygotowanie informacji o pacjentach objętych programem pilotażowym KOSM

  • Zbieranie danych dotyczących programu pilotażowego KOSM wg ustaleń z NFZ

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunek medyczny lub absolwent studiów na kierunku zdrowie publiczne (licencjat lub magister zdrowia publicznego) zgłoszony do rejestru absolwentów prowadzonego przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH)

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowę o pracę na czas trwania projektu (do 31.07.2022)

  • Dobrowolne ubezpieczenie grupowe oraz program PPK realizowane przez PZU S.A.

  • Atrakcyjny pakiet dodatków pozapłacowych - ZFŚS ("wczasy pod gruszą", świadczenia świąteczne, zapomogi celowe, pomoc na cele mieszkaniowe - pożyczka remontowa)

  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w warunkach dużego podmiotu leczniczego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje