Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent (pediatra lub/i neonatolog)

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. J. Mikulicza-Radeckiego

  • Borowska 213, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Borowska 213

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Praca w Klinice Neonatologii będącej oddziałem III poziomu referencyjności, w systemie ordynackim i dyżurowym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe medyczne (lekarz),

  • doświadczenie w pracy w Oddziale Pediatrycznym lub/i Neonatologicznym,

  • znajomość zasad resuscytacji noworodka oraz badań USG,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dokładność, rzetelność i bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • umowę o pracę/umowę o współpracę (kontrakt)

  • rozwój wiedzy i doświadczenia,

  • profesjonalne szkolenia,

  • dodatkowe benefity (karta sportowa).

  • Benefity

  • karta sportowa

Sposób aplikowania

Wymagane dokumenty od kandydata: CV

Miejsce i termin składania dokumentów aplikacyjnych:

Biuro Podawcze Działu HR (poziom 0, pok.1.29) Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego, ul. Borowska 213; 50-556 Wrocław lub klikając w przycisk Aplikuj szybko w terminie do 30.07.2022.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu poszukuje kandydata do pracy na stanowisko: asystent (pediatra lub/i neonatolog).

Przewiń do profilu firmy