Oferta pracy

Asystent Pełnomocnika ds. jakości

Alpha Dam Sp. z o.o.O firmie

  • 45
    Dębowa Łąka (pow. wąbrzeski), kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Alpha Dam Sp. z o.o.

45

Dębowa Łąka (pow. wąbrzeski)

Firma Alpha Dam Sp. z o.o. z siedzibą w Dębowej Łące zatrudni na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Wsparcie przy opracowywaniu, aktualizacji i archiwizacji dokumentacji z zakresu jakości
  • Wsparcie w przygotowywaniu się do audytów zewnętrznych
  • Wsparcie w kontaktach z Instytutami Badawczymi
  • Nadzór nad realizacją zadań korygujących i zapobiegawczych
  • Praca w systemie księgowo-magazynowym COMARCH ERP XL w zakresie wystawiania faktur zakupu, rozliczania zleceń produkcyjnych, tworzenia kartotek magazynowych i technologii produkcyjnych.
  • Przygotowywanie zestawień na potrzeby przeprowadzenia analiz.
  • Przygotowywanie pism

Oczekiwania wobec Kandydata:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w obsłudze COMARCH ERP XL
  • Umiejętność analitycznego myślenia, zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie wyższe mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana
  • Dokładność i sumienność
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla partnera)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy