Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Asystent Pełnomocnika ds. Jakości

CAFE SATI POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Mareza (pow. kwidzyński), pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Café Sati to firma spożywcza produkująca kawę, podejmująca wszystkie niezbędne kroki, aby wysłać na rynek jak najlepszej jakości produkt ku zadowoleniu klienta.

Od 2006 roku Café Sati spełniła wymagania IFS Food (International Food Standard), aby zagwarantować bezpieczeństwo i jakość produkcji.

Zakres obowiązków:

  • Praca nad utrzymywaniem i doskonaleniem certyfikowanych systemów: IFS, ISO 14001, Fairtrade, UTZ, przetwórstwa ekologicznego
  •  Raportowanie danych do organizacji UTZ, Fairtrade
  •  Uczestniczenie w przygotowaniach firmy do audytów prowadzonych przez jednostki certyfikujące oraz klientów w sposób gwarantujący spełnienie wymagań określonych norm, czy standardów i uzyskanie, czy podtrzymanie certyfikatu z wynikiem nie pogorszonym.
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych, oraz audytów dostawców wyznaczonych przez Pełnomocnika ds. ZSZ
  •  Czynny udział w audytach zewnętrznych,
  •  Realizacja wymagań normy ISO 14001:2015 pod nadzorem Pełnomocnika ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania
  • Sporządzanie raportów, inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych, monitorowanie ich statusu oraz ocena ich skuteczności.
  •  Monitorowanie i rozliczanie aspektów środowiskowych, tj. nadzór nad gospodarką odpadową,  sporządzanie zestawień, raportów, analiza na potrzeby przedsiębiorstwa oraz odnośnych instytucji,
  •  Współpraca z Laboratorium w zakresie obsługi reklamacji,
  •  Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji jakościowej,
  •  Inicjowanie działań związanych z ciągłym doskonaleniem procesów, realizacja zadań ustalonych w uzgodnieniu
    z Zespołem ds. ZSZ
  •  Dokumentowanie ustaleń w postaci procedur i instrukcji.

Wymagania:

  •  Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe z kierunkami związanymi
    z ochroną środowiska lub zarządzaniem jakością
  •  Znajomość systemów IFS lub ISO 14001, Fairtrade, UTZ
  •  Komunikatywny język angielski, mile widziana znajomość języka niemieckiego
  •  Obsługa komputera w zakresie MS Office
  •  Komunikatywność
  •  Zaangażowanie
  •  Umiejętność współpracy z innymi, logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  •  Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  •  Dofinansowanie do urlopów
  •  Ubezpieczenia grupowe
  •  Umowę o pracę na pełen etat
  •  Kursy/szkolenia poszerzające wiedzę o systemach jakości
  •  Pracę w przyjaznej atmosferze

Ogłoszenie archiwalne