Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent pielegniarza w Domach Opieki

SKY Personal

100,00150,00 brutto / godz.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Zakres obowiązków zgodny ze stanowiskiem pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe jako opiekun osób starszych

  • Język niemiecki na poziomie komunikatywnym

  • Poczucie odpowiedzialności i empatii

  • Motywacja do pracy

  • Umiejętność pracy z ludźmi, którzy wymagają opieki medycznej

To oferujemy

  • Umowa o prace na niemieckich warunkach

  • stawka godzinowa 12,00 Euro brutto na godzinę oraz 3,50 Euro netto diety za każdą przepracowana godzinę

  • Darmowe zakwaterowanie

  • Dopłaty do każdej godziny (15% - praca w nocy, 25% - praca w niedziele, 7,5% - praca w soboty, 35% - praca w dni wolne, święta)

  • Elastyczny czas pracy, dogodny dla pracownika

  • Możliwość długotrwałej pracy

  • Opieka polskiego koordynatora

Kontakt telefoniczny możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach od 08-17.

Telefon: +49 6401 9060880