Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent pośrednika

Biuro Nieruchomości Castle S.C.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Chcesz robić coś ciekawego?

  • Zostań członkiem naszego zespołu, który tworzymy od kilkunastu lat i jako specjaliści pomagamy klientom spełniać marzenia. Tworzymy fajną atmosferę i kulturę pracy i jesteśmy gotowi podzielić się z Tobą naszym doświadczeniem.

Nasze wymagania

  • Czy agent nieruchomości musi być dobrym sprzedawcą?

  • Nie musi choć to pomaga ale nie wystarcza aby zostać skutecznym pośrednikiem. W tym zawodzie trzeba być otwartym, kreatywnym, lubić ludzi, nie bać się telefonować. Bardzo przydaje się prawo jazdy, znajomość języka obcego też czasem pomaga.

  • Nie musisz mieć doświadczenia w tej konkretnej branży, a jeśli je masz to szybciej wdrożysz się w pracę w naszym biurze. Osobom zaczynającym na rynku nieruchomości pomożemy dzieląc się naszą wiedzą i wskazówkami.

To oferujemy

  • Sposób zatrudnienia jest dowolny i ustalany indywidualnie. Możliwy jest kontrakt, umowa o prace, umowa zlecenie.

  • Otrzymasz narzędzia do pracy: stanowisko pracy, telefon, laptop, dostęp do wiodących portali ogłoszeniowych.

  • Regularne szkolenia, od pierwszego dnia przez cały okres pracy w naszej firmie będziesz miał możliwość się rozwijać aby zostać profesjonalistą w tej dziedzinie.

Biuro Nieruchomości Castle S.C.

Dołącz do najbardziej dynamicznego zespołu Agentów w Polsce.

Podejmij się ciekawych nieszablonowych wyzwań zawodowych i zacznij zarabiać na nieruchomościach.

Od 16 lat z niezmienną energią osiągamy sukcesy na rynku nieruchomości. Biuro cieszy się jedną z najlepszych opinii na rynku.

Specjalizujemy się w obrocie nieruchomościami na terenie Poznania i jego okolic oraz Gdańska i jego okolic. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, rozszerzamy nasze działania na rynek ogólnopolski oraz zagraniczny – współpracujemy z biurami nieruchomości na terenie całej Europy, na Florydzie czy w Egipcie.

Świadczymy usługi zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym.

Pośredniczymy w sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek oraz obiektów komercyjnych, a naszym celem jest zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych i inwestycyjnych naszych Klientów.

Priorytetem naszych działań jest świadczenie usług na najwyższym poziomie profesjonalizmu i etyki - STANDARDY ZAWODOWE, gwarantujące naszym Klientom poczucie komfortu i bezpieczeństwa przy każdej transakcji. Dzięki nam znajdziesz swoje wymarzone miejsce. Cenimy czas i dobro każdego klienta!

Przewiń do profilu firmy

  • Wszyscy mamy poczucie, że bierzemy udział w wyjątkowym przedsięwzięciu, może właśnie z Tobą?

  • Zobacz jak pracują profesjonaliści!

  • Oprócz standardowego CV wyślij również List motywacyjny uwzględniając swoje plany i cele związane z pracą w naszej branży.

  • Prosimy o przemyślaną aplikację 😊

  • Odpowiemy wyłącznie na pełne zgłoszenie CV+list motywacyjny.