Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Niektórzy poświęcają dla kariery poczucie sensu.
    U nas możesz mieć jedno i drugie.

    Wyzwanie, Zmiana,
    Więcej znajdziesz na stronach
    gsk.com/pl/kariera
    Asystent
    Miejsce pracy: Poznań
    WD193179

    Zakres odpowiedzialności:

    GSK to jedna z wiodących firm branży ochrony zdrowia na świecie, opierająca swoją działalność na innowacji i osiągnięciach naukowych. Naszą misją jest poprawiać jakość życia ludzi, by mogli osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej. Prowadzimy badania mające na celu poprawę jakości życia ludzkiego w trzech podstawowych obszarach: produktów farmaceutycznych (Pharmaceuticals), szczepionek (Vaccines) i produktów ochrony zdrowia (Consumer Healthcare). W swoich działaniach dążymy do tego, aby być odpowiedzialnym partnerem, budując oparte na zaufaniu relacje z uczestnikami polskiego systemu ochrony zdrowia, stawiając na dialog i przejrzystą współpracę. Polskim pacjentom dostarczamy łącznie ponad 300 leków i produktów ochrony zdrowia.GSK poszukuje osoby na stanowisko

    Asystenta, który będzie wspierał bezpośrednio Dyrektora ds. Jakości.

    Zakres obowiązków:

    • Rozliczanie czasu pracy
    • Tworzenie zamówień
    • Przygotowywanie raportów i prezentacji
    • Zarządzanie korespondencją i wewnętrzną dokumentacją
    • Organizacja wyjazdów i delegacji oraz obsługa wizyt

    Podstawowe oczekiwania:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej B2)
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz MC Outlook
    • Umiejętność obliczania czasu pracy i znajomość podstawowych wymagań kodeksu pracy
    • Komunikatywność, łatwość  nawiązywania kontaktów
    • Umiejętność pracy wielozadaniowej

    Oferujemy:

    • Pracę w wiodącej firmie z branży ochrony zdrowia
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Umowę o pracę na okres 1 roku
    • Możliwość wprowadzenia usprawnień do dotyczasowych metod realizacji części zadań

     Important notice to Employment businesses/ Agencies

    GSK does not accept referrals from employment businesses and/or employment agencies in respect of the vacancies posted on this site. All employment businesses/agencies are required to contact GSK's commercial and general procurement/human resources department to obtain prior written authorization before referring any candidates to GSK. The obtaining of prior written authorization is a condition precedent to any agreement (verbal or written) between the employment business/ agency and GSK. In the absence of such written authorization being obtained any actions undertaken by the employment business/agency shall be deemed to have been performed without the consent or contractual agreement of GSK. GSK shall therefore not be liable for any fees arising from such actions or any fees arising from any referrals by employment businesses/agencies in respect of the vacancies posted on this site.