Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/Pracownik utrzymania biura

Inwestycje z Widokiem Spółka z o. o. Spółka k.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Zaopatrzenie biura w artykuły biurowe/owoce

  • Archiwizacja dokumentów

  • Prowadzenie korespondencji biura

  • Obsługa spotkań firmowych i prowadzenie kalendarza spotkań

  • Wsparcie pozostałych pracowników w ich codziennej pracy

  • Pomoc w bieżących sprawach administracyjno-biurowych

  • Utrzymanie porządku i estetycznego wyglądu biura

  • Dbanie o firmowy ogród oraz teren zewnętrzny biura

  • Utrzymanie budynków w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości;

  • Administracyjne zarządzanie dokumentacją dotyczącą przeglądów, konserwacji, zgłaszania usterek gwarancyjnych i pogwarancyjnych

Nasze wymagania

  • student/ka 1 lub 2 roku studiów licencjackich zaocznych lub słuchacz policealnej szkoły zaocznej

  • prawo jazdy kat. B- warunek konieczny

  • status osoby uczącej się /studenta- warunek konieczny

  • samodzielność w działaniu z dużą inicjatywą,

  • podzielność uwagi i umiejętność priorytetyzacji zadań,

  • skrupulatność i dokładność w realizowaniu zadań,

  • komunikatywność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • bardzo dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel)

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę zlecenie/ pełen etat

  • dobre warunki finansowe – 18,30 brutto/ godz z możliwością dodatkowych premii związanych z wynikami i zaangażowaniem

  • pracę w młodym zespole osób, w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • urozmaicony zakres zadań

  • możliwość kreatywnego podejścia do wykonywanych zadań

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Inwestycje z Widokiem Spółka z o. o. Spółka k.

Inwestycje z widokiem - grupa kapitałowa obejmująca kilka spółek zajmujących się inwestowaniem na rynku nieruchomości komercyjnych, działalnością deweloperska, obrotem gruntami, pośrednictwem oraz zarzadzaniem poszukuje kandydatów na stanowisko Analityk biznesowy.

Przewiń do profilu firmy