Asystent - Praktykant w dziale Rekrutacji / Doradztwo Biznesowe

Accenture Capability NetworkO firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa zlecenie, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne wsparcie administracyjne procesów rekrutacyjnych
  • Umawianie kandydatów na rozmowy kwalifikacyjne oraz sesje testowe
  • Aktywne budowanie kontaktu i relacji z kandydatami metodą direct search
  • Bieżące wprowadzanie danych oraz ich aktualizacja w systemach i bazach HR
  • Administracja bazą danych kandydatów
  • Dbanie o właściwy przepływ informacji oraz dokumentów w procesach rekrutacji i w zespole
  • Przygotowanie dokumentacji i ad-hoc raportów
  • Komunikacja z kandydatami
  • Publikacja ogłoszeń na portalach pracy
  • Udział w eventach, targach pracy

Nasze wymagania

  • Zainteresowania tematyką rekrutacji i selekcji oraz chęci rozwoju w tym obszarze
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych (zadania ukierunkowane na pracę z danymi) oraz interpersonalnych (profesjonalna komunikacja z zespołem, biznesem, kandydatami)
  • Doświadczenie w pracy na bazach danych czy w Excelu będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobrej znajomości języka polskiego i angielskiego (pisemna i ustna)
  • Orientacji na zadania, samodzielności oraz umiejętności organizacji czasu i pracy
  • Umiejętności komunikacyjnych, chęci i zdolności do pracy w zespole
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i wyniku
  • Przywiązania szczególnej uwagi do detali oraz do jakości wykonywanej pracy
  • Dyspozycyjności i dostępności 5 dni w tygodniu

To oferujemy

  • Ofertę płatnych praktyk kierujemy do Studentów w ramach mowy zlecenia, preferowane kierunki HR/ZZL (status studenta jest obowiązkowy).
  • Kierujemy również ofertę współpracy do Absolwentów w oparciu o umowę o pracę via Agencja na 3 miesiące okresu próbnego z możliwością przedłużenia współpracy
  • Zdobycie unikatowego doświadczenia w renomowanej firmie doradztwa strategicznego i biznesowego
  • Rozwój poprzez podejmowanie nowych wyzwań, poznanie nowych narzędzi, standardów pracy
  • Pracę w młodym zespole i pozytywną atmosferę pracy
  • Pracę w międzynarodowym, wielokulturowym środowisku
  • 100% praca zdalna. Być może w lepszych czasach przyjdzie nam powrócić do biura i pracować w trybie hybrydowym (np. 1 dzień z biura). Nie musisz mieszkać w Warszawie, żeby nawiązać z nami współpracę. Ale musisz mieszkać i przebywać na terenie RP

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • możliwość uzyskania uprawnień

Accenture Capability Network

Accenture jest globalną firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu. Ponad 293 tys. pracowników Accenture świadczy usługi swoim klientom z ponad 120 krajów świata. Łącząc niezrównane doświadczenie, doskonałą znajomość wszystkich branż i funkcji biznesowych oraz rozległą wiedzę z badań nad najlepszymi firmami na całym świecie, Accenture współpracuje ze swoimi klientami, aby pomóc im stać się wysokoefektywnym przedsiębiorstwem lub organizacją rządową. Strona internetowa firmy to accenture.com.

Poszukujemy studentów zainteresowanych płatnym stażem w dziale Rekrutacji lub absolwentów chcących rozpocząć swoje doświadczenia z Rekrutacją na stanowisku Asystenta ds. Administracyjnych.

Aktualne oferty pracodawcy
R00017342

Asystent - Praktykant w dziale Rekrutacji / Doradztwo Biznesowe, mazowieckie