Asystent - Praktykant w dziale Rekrutacji / Doradztwo Biznesowe

Accenture Corporate Function

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • praca zdalna
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Asystent
Accenture is a global professional services company with leading capabilities in digital, cloud and security. Combining unmatched experience and specialized skills across more than 40 industries, we offer Strategy and Consulting, Interactive, Technology and Operations services—all powered by the world’s largest network of Advanced Technology and Intelligent Operations centers. Our 514,000 people deliver on the promise of technology and human ingenuity every day, serving clients in more than 120 countries. We embrace the power of change to create value and shared success for our clients, people, shareholders, partners and communities. Visit us at www.accenture.com.

Numer ref.: R00017342
Accenture jest globalną firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu. Strona internetowa firmy to accenture.com. Obecnie poszukujemy studentów lub absolwentów do odbycia minimum 3 miesięcznej, płatnej praktyki w zespole Rekrutacji.

Typowe zadania na tym stanowisku:

  • Wsparcie administracyjne procesów rekrutacyjnych
  • Wprowadzanie danych oraz ich aktualizacja w systemach i bazach HR
  • Administracja bazą danych kandydatów
  • Dbanie o właściwy przepływ informacji oraz dokumentów w procesach rekrutacji i w zespole
  • Umawianie kandydatów na testy / interview
  • Przygotowanie dokumentacji i ad-hoc raportów
  • Publikacja ogłoszeń na portalach pracy

Od kandydatów na stanowisko Asystenta oczekujemy:

  • Ofertę kierujemy do studentów, preferowane kierunki HR/ZZL (status studenta)
  • Zainteresowania tematyką rekrutacji i selekcji oraz chęci rozwoju w tym obszarze
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych (zadania ukierunkowane na pracę z danymi) oraz interpersonalnych (kontakt z zespołem, biznesem, kandydatami)
  • Doświadczenie w pracy na bazach danych czy w Excelu będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobrej znajomości języka polskiego i angielskiego (pisemna i ustna)
  • Orientacji na zadania, samodzielności oraz umiejętności organizacji czasu i pracy
  • Umiejętności komunikacyjnych i zdolności do pracy w zespole
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i wyniku
  • Przywiązania szczególnej uwagi do detali oraz do jakości wykonywanej pracy
  • Dyspozycyjności i dostępności 5 dni w tygodniu

Co oferujemy?

  • Płatne praktyki w ramach mowy zlecenia (status studenta) lub umowę o pracę (dla absolwentów) via Agencja na 3 miesiące
  • Zdobycie unikatowego doświadczenia w renomowanej firmie doradztwa strategicznego i biznesowego
  • Rozwój poprzez podejmowanie nowych wyzwań, poznanie nowych narzędzi, standardów pracy
  • Pracę w młodym zespole i pozytywną atmosferę pracy
  • Pracę w międzynarodowym, wielokulturowym środowisku
  • 100% praca zdalna. Być może w lepszych czasach przyjdzie nam powrócić do biura i pracować w trybie hybrydowym. Nie musisz mieszkać w Warszawie, żeby nawiązać z nami współpracę. Ale musisz mieszkać i przebywać na terenie RP
Jeśli ta oferta brzmi dla Ciebie interesująco, nie zwlekaj, zaaplikuj online już dziś.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Accenture sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-121), przy ul. Siennej 39, NIP 526-00-15-900 (Administrator danych), zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w celu niezbędnym do realizacji procesu postępowania rekrutacyjnego przez Accenture. Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przeniesienia, w każdym czasie. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych przez Accenture sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-121), przy ul. Siennej 39, NIP 526-00-15-900 (Administrator danych), zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przeniesienia, w każdym czasie. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych”. Kandydaci, którzy są obecnie zatrudnieni przez klienta Accenture lub inną firmę w jakikolwiek sposób powiązaną z Accenture mogą zostać wykluczeni z procesu rekrutacji. Accenture nie dyskryminuje kandydatów ze względu na rasę, religię, kolor skóry, płeć, wiek, niepełnosprawność, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, lub jakiegokolwiek inne kryterium niedopuszczalne na podstawie polskiego prawa. Rezerwujemy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne