Logo Pracuj.pl

Asystent Prawnika

KANCELARIA LEI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa zlecenie
  • asystent
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie projektów opinii i analiz prawnych
  • analiza orzecznictwa
  • administracja pracy Zespołu Kancelarii

Nasze wymagania

  • Doskonała organizacja pracy,
  • Rozwinięte umiejętności pisania tekstów i redagowania treści,
  • Średnia co najmniej 4,2 z podstawowych egzaminów, m.in. prawo cywilne, karne, administracyjne etc.
  • Status studenta III, IV lub V roku prawo lub inne kierunki
  • Wysoka kultura osobista, zaangażowanie, inicjatywy i dokładność

To oferujemy

  • perspektywa stałego zatrudnienia,
  • możliwość dofinansowania aplikacji, studiów podyplomowych, a także rożnego rodzaju szkoleń i kursów,
  • ciekawy system premiowania,
  • praca w Zespole wybitnych ekspertów ze świata prawa, podatków i PR z całego kraju, a także z zagranicy,
  • możliwość zdobycia wyjątkowego doświadczenia zawodowego, poznania biznesowego środowiska pracy,
  • praca o charakterze zdalnym.

O nas

Kancelaria LEI Sp. z o.o. spółka doradztwa podatkowego (nr 617) zatrudni studenta prawa (lub innego kierunku) do pracy w charakterze

Asystenta Prawnika

Praca o charakterze zdalnym z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi komunikacji

Asystent Prawnika, warmińsko-mazurskie