Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Prawny - Aplikant radcowski

Kancelaria Radcy Prawnego Damian Burczak

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie projektów pism procesowych, umów, wniosków i innych dokumentów korporacyjnych,

  • sporządzanie opinii prawych,

  • bieżąca obsługa prawna Klientów kancelarii.

Nasze wymagania

  • aplikant radcowski ( I-II rok),

  • znajomość języka angielskiego,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • wiedza z zakresu prawa cywilnego (gospodarczego),

  • dyspozycyjność ( 5 dni w tygodniu),

  • sumienność, zaangażowanie w powierzone zadania,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • gotowość do szybkiego podjęcia pracy.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • dostosowanie czasu pracy do nauki,

  • pracę w profesjonalnym, zgranym zespole i atrakcyjnej lokalizacji.

O nas

Kancelaria zajmuje się głównie obsługą podmiotów gospodarczych krajowych i zagranicznych prowadzących działalność w Polsce